Strona główna » Realizacja, dostawa, koszty

Realizacja, dostawa, koszty
TERMIN REALIZACJI = TERMIN WYSYŁKI + TERMIN DOSTAWY

TERMIN WYSYŁKI:
 
Zamówienia realizujemy przeważnie w przeciągu 1-2 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia, a w przypadku zamówienia z formą płatności przedpłata czas liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

WAŻNE: W przypadku zamówień spersonalizowanych wg. klienta czas realizacji może się wydłużyć o kolejne 2 dni robocze.

WAŻNE: Czasami może zdarzyć się, że zakupiony przez Państwa towar jest niedostępny. W takim wypadku nasz Konsultant skontaktuje się (mailem lub telefonicznie) i ustali dalsze losy zamówienia (np. oczekiwanie na dostawę, anulowanie).


TERMIN DOSTAWY:
 
PRZESYŁKI KURIERSKIE - Zwykle przesyłki docierają w ciągu 24 godzin roboczych od wysyłki, Jednak sugerowany termin dostawy to 24-48 godzin roboczych. Kurierzy doręczają przesyłki w godzinach 9-18, niestety nie mamy wpływu na to, o której godzinie kurier doręczy ją do Państwa. Jeśli kurier nie zastanie Odbiorcy pod wskazanym adresem dostawy, powinien zostawić awizo z kontaktem telefonicznym do siebie. Na liście przewozowym podajemy numer telefonu do osoby składającej zamówienie - kurier może się z Państwem skontaktować, jednak nie jest to regułą. Jeśli to możliwe prosimy podawać adres dostawy do pracy (nazwa firmy, imię i nazwisko) lub innego adresu zastępczego, pod którym będzie ktoś dostępny w godzinach dostawy.
 
WAŻNE: Aby przyspieszyć realizacje zamówienia mogą Państwo przesłać mailem potwierdzenie wykonania przelewu. Koniecznie proszę napisać numer zamówienia, którego dotyczy przelew.


SPOSOBY DOSTAWY:

Zamówienia składane w naszym sklepie dostarczane są za pomocą firm kurierskich DPD oraz GLS. Czas dostawy przeważnie wynosi 24 godziny (na drugi dzień po nadaniu paczki z zamówieniem).


KOSZTY DOSTAWY:

Koszt wysyłki jest uzależniony od wielkości zamówienia. Jeżeli mieści się w zakresie wagowym 1-30kg to wynosi on 23,37 złotych brutto. Usługa POBRANIE dodatkowo zwiększa całkowity koszt dostawy o 6,00 zł brutto. Przy zamówieniu powyżej 1000 złotych netto wysyłka gratis. Wielkość zamówienia nie dotyczy przesyłek za pobraniem. Dlatego też polecamy realizację zapłaty za zamówienia w formie przelewów zwykłych. W sytuacji, gdy przewyższa 30kg to koszty dostawy są ustalane indywidualnie.
 

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu