Strona główna » Formy płatności

Formy płatności
Naszym Klientom oferujemy następujące rodzaje płatności:

1. PRZEDPŁATA (przelew zwykły, przelew szybki, karta płatnicza):
  • Przelew zwykły:
Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia (np. faktura proforma), na konto bankowe, którego dane otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu. Pieniądze docierają do nas zwykle w ciągu 1-2 dni roboczych. Aby przyśpieszyć realizację swojego zamówienia można przesłać mailem potwierdzenie wykonania przelewu – w tytule przelewu prosimy koniecznie podać numer zamówienia.
 
Możliwe jest dokonanie wpłaty w urzędach pocztowych, jednak często otrzymujemy je ze sporym opóźnieniem - nawet po 3-5 dniach roboczych.
 
UWAGA!!! W tytule przelewu podaj numer Twojego zamówienia.
 
WAŻNE: Przy wyborze płatności PRZEDPŁATA koszty dostawy są niższe!!!


2. ZA POBRANIEM:
 
W przypadku wysyłki firmą kurierską, Kupujący przekazuje pieniądze przy odbiorze towaru kurierowi. Następnie następuje wydanie towaru Kupującemu. Koszt przesyłki pobraniowej jest wyższy niż przesyłki opłaconej z góry, gdyż firmy kurierskie pobierają z tego tytułu dodatkowe prowizje i opłaty.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu