Strona główna » BLOG

BLOG

Wyszukaj artykuł korzystając z naszej wyszukiwarki

Jak często należy wymieniać filtr w maszynach budowlanych?

14-07-2021Wyświetleń: 798
Współczesne maszyny budowlane to skomplikowane urządzenia, które wymagają działania wszystkich systemów. Każda z nich posiada filtr, który należy regularnie zmieniać, ponieważ zaniedbanie tej czynności może przynieść bardzo poważne skutki i wpłynąć na jej sprawność. Sam filtr służy do ochrony urządzenia przed przenikaniem do środka wszelkich szkodliwych substancji oraz zanieczyszczeń. Regularne działanie i wymiana chroni nasze maszyny przed jej szybszym zniszczeniem.
Przeczytaj całość

Najlepsze filtry do maszyn budowlanych

23-06-2021Wyświetleń: 742
Maszyny budowlane do prawidłowego funkcjonowania potrzebują specjalnych filtrów. Wspomniane filtry chronią urządzenie przed przedostaniem się do jego wnętrza niepotrzebnych zanieczyszczeń czy też szkodliwych toksyn. Jednym z podstawowych warunków prawidłowej pracy maszyny budowlanej jest filtr stworzony z najwyższej jakości materiałów oraz częsta ich wymiana. Ponadto, warto dbać o regularny przegląd maszyn, aby uniknąć uszkodzeń, które często wiążą się z kosztowną naprawą. 
Przeczytaj całość

Dlaczego warto stosować zamienniki?

11-05-2021Wyświetleń: 806
W dziedzinie filtracji istnieje wiele rodzajów produktów różnych producentów, które można stosować zamiennie. W naszej codziennej pracy często napotykamy pytanie: czy warto korzystać z alternatyw?  Odpowiedzi na pytanie są dwie, albo stawiamy zawsze na oryginalne części, albo szukamy na rynku dobrych, wiadomo tańszych zamienników. Dlaczego tak naprawdę z nich korzystamy?
Przeczytaj całość

Najpopularniejsze zamienniki filtrów

14-04-2021Wyświetleń: 816
Zadaniem filtrów jest ochrona urządzenia bądź pojazdu oraz zapewnienie prawidłowego działania. Jednak, stosując filtry oryginalne możemy odczuć różnicę w kosztach. Wiadomo, że stosowanie zamiennych filtrów niesie za sobą różne konsekwencje, czasami te dobre, a czasami złe. Główną przyczyną wyboru zamienników jest to, że filtry szybko się zużywają, a oryginalne modele nie zawsze dostępne są w sklepach. Ponadto, ich koszt jest znacznie wyższy w porównaniu do zamienników. Zatem czy warto je zastępować?
Przeczytaj całość

Rodzaje filtrów i ich zastosowanie

23-03-2021Wyświetleń: 815
Żaden pojazd, maszyna czy urządzenie nie będzie w stu procentach sprawne bez dobrego jakościowo filtru. Są one podstawą funkcjonowania wszelkich maszyn. Powinny być wykonane solidnie oraz regularnie wymieniane, dzięki temu, całkowicie spełniają swoje zastosowanie.
Przeczytaj całość
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu